Steun de vereniging - koop via Trooper

Beste leden en sympathisanten,

Wegens corona zijn er al twee van onze concerten geschrapt en het is nog maar afwachten wat volgend jaar brengt. Geen inkomsten dus, maar de vaste kosten lopen wel door. Er is echter een eenvoudige manier om ons te steunen zonder dat het je een euro extra kost: gebruik Trooper wanneer je een on-line aankoop doet. Vermits er in deze corona-tijden meer on-line wordt aangekocht kan je hiermee onze vereniging extra steunen.

420trooperlogo20gif20transparant

 Vorig jaar heeft onze Concertband een TROOPER account aangemaakt. Hiermee kan je onze vereniging een financieel duwtje in de rug geven telkens je een online aankoop doet. Door via onze specifieke "Concertband De Scheldezonen" TROOPER pagina door te klikken naar een webshop, steun je onze vereniging ZONDER ook maar één eurocent extra te betalen!

Hoe werkt TROOPER?
 1. Je gaat naar onze pagina op TROOPER (https://www.trooper.be/scheldezonen).
 2. Stel deze URL onmiddellijk in als favoriet in je webbrowser.
 3. Net onder de foto van ons orkest vind je een "zoek jouw favoriete shop"-venster. Vul hier de naam van de webshop in waar je iets wenst te bestellen. Indien de webshop geregistreerd is bij TROOPER, dan zal je keuzes krijgen.
 4. Dan kies je de shop door op het logo van de webshop te klikken. De link weet nu dat jij ons wil steunen.
 5. Je doet gewoon je aankoop zoals altijd in de webshop ZONDER één eurocent extra te betalen.
 6. De webshop betaalt een percentje (staat vermeld bij logo van de webshop) aan onze vereniging. Gemiddeld krijgen wij dan ongeveer € 4 per aankoop van €100.
Je kan ook de "TROOPERBOT" downloaden voor je browser. Dit leuke robotje laat je weten wanneer je aan het surfen bent op een website die deelneemt aan het TROOPER platform. Deze robot is heel handig om meldingen te geven terwijl je aan het surfen bent.

Om bovenstaande in twee verduidelijkende instructievideo's te bekijken, klik op de linken hieronder:
 
Op het TROOPER platform vind je webshops voor allerlei, zoals:
 • Massa’s electronica & veel meer (Coolblue, Krefel, Selection...)
 • Het meest fantastische speelgoed (Fun,Bart Smith, Maxitoys...)
 • Een leuk weekendje weg (Booking.com, Travelbird, Expedia, Cheaptickets, Sunweb...)
 • Mooie kleren (Zalando, JBC, De Bijenkorf, CKS, Torfs....)
 • Een lekker parfum/mooie make-up (ICI Paris XL, Apotheek-Online...)
 • Een cadeautje (L’Occitane, Eci, Mamzel, cadeaus.be, Coolgifts...)
 • Een aantal goeie flessen wijn (Wijnbeurs ...)
 • En nog veel meer...

 Mochten er toch nog onduidelijkheden of vragen zijn, aarzel dan niet om ons via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. te contacteren.

820horizontale20banner202

Agenda

20 sep 2024: Scheldezonenquiz

20u00 - Parochiecentrum Moretus

11 nov 2024: Promenadeconcert

15 u - deSingel, Antwerpen